Drogi Rodzicu, dowiedz się więcej o mojej działalności

Katarzyna Suchańska

Kilka słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Suchańska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą dziecięcym. Studia psychologiczne oraz kurs pedagogiczny ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczyłam w rocznym Warsztacie Umiejętności Trenerskich w Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW.

Ukończyłam całościowe 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty, realizowane przez MABOR Centrum Psychologiczno-Medyczne oraz Centrum Doradztwa i Szkoleń w Warszawie, jak również 2-letnią Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży organizowaną przy współpracy Laboratorium Psychoedukacji oraz Ośrodka ReGeneRacja w Warszawie.

Swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe zdobywałam współpracując m.in. z Fundacją Dzieci Niczyje w ramach programu „Dobry Rodzic-Dobry Start”, Ośrodkiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie DOM, prywatną poradnią psychologiczno-pedagogiczną w Warszawie. Pracowałam z dziećmi i ich rodzicami w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci przy ul. Koszykowej 79A w Warszawie. Od kilku lat wspieram także placówki edukacyjne, gdzie dbam o prawidłowy rozwój dzieci, prowadzę nadzór merytoryczny zespołu oraz konsultacje dla rodziców. Dodatkowo pogłębiam swoje kwalifikacje uczestnicząc w regularnej superwizji indywidualnej i grupowej. Jestem członkinią Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W swojej pracy łączę podejście psychodynamiczne z systemowym modelem terapii rodzin. Prowadzę przede wszystkim psychoterapię indywidualną dzieci do 12 roku życia. Udzielam wsparcia rodzicom, oferując im konsultacje wychowawcze czy poradnictwo psychologiczne.

Ukończone szkolenia

  • Dyplom

    Ukończenia 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii Zobacz więcej

  • Dyplom

    Ukończenia Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Zobacz więcej

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Oferta psychoterapii dzieci, konsultacji wychowawczych i poradnictwa psychologicznego.

Dane kontaktowe

Katarzyna Suchańska
Psycholog, psychoterapeuta dziecięcy

Bemowo, Ursus, Włochy
Warszawa


Telefon: 501 807 526