Kontakt

Szanowni Państwo, w przypadku pytań proszę o kontakt!

W przypadku zainteresowania moją ofertą uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego podając w wiadomości swój numer telefonu, w celu umówienia się na konsultację.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podawanych w formularzu będzie S-OPEN Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Madalińskiego 3, 42-209 Częstochowa. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Może Pani/Pan skontaktować się z nami korespondencyjnie na wyżej wskazany adres lub za pośrednictwem adresu email: kontaktsopen@gmail.com.

Dowiedz się więcej
 • Dane kontaktowe


  Katarzyna Suchańska
  Psycholog, psychoterapeuta dziecięcy


  Wola, Bemowo, Ursus, Włochy
  Warszawa


  Telefon: 501 807 526


 • Godziny spotkań


  Godziny spotkań ustalane
  indywidualnie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Oferta psychoterapii dzieci, konsultacji wychowawczych i poradnictwa psychologicznego.